SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Šalto spaudimo kedro aliejus
Gaivinantis vanduo, žalingas vanduo, Alzheimeris
Širdies ir kraujotakos pažeidimai
Astma ir alergija, diabetas, vandens reikšmė
Šalto spaudimo kedro aliejus

                                                           

 

SIBIRINIS KEDRAS – UNIKALIŲ GYDOMŲJŲ

                     SAVYBIŲ MEDIS
 
    SIBIRINIS KEDRAS dažnai vadinamas medžiu vaistininku.   Jo 
ypatingas savybes žmonės nuo seno naudojo gydomiesiems tikslams.
    Rusų rašytojas V.Megre savo knygose „Anastasija“ aprašo  unikalius
Sibiro skambančiuosius kedrus, gebančius kaupti teigiamą energiją,
kuri pasiekia žemę iš kosmoso. Oras kedrynuose beveik sterilus.
    Dar 1792m. akademikas P. S. Palas rašė, kad kedro riešutai efektyviai grąžina vyriškąją galią, jaunystę, didina organizmo atsparumą – subalansuoja imuninę organizmo sistemą, padidina atsparumą ligoms.
      Kedro riešutai – cholesterolio priešas !!!
Mokslininkai nustatė, kad reguliariai valgant kedro riešutus, gerisnt šalto spaudimo kedro riešutų aliejų, sumažėja cholesterolio kiekis visų amžiaus grupių žmonių kraujuje, o „blogasis“ cholesterolis tampa „geruoju“.Tai lengva paaiškinti: kedro riešutų sudėtyje yra daugiau kaip 90% sočiųjų ir labai prisotintų riebiųjų rūgsčių – cholesterolio „žudikių“. Kedro riešutuose gausu ir tokoferolių (vitamino E) - veiksmingų oksidantų , galinčių užkirsti kelią lėtinėms ligoms.
Mokslininkai nustatė, kad kedro riešutuose yra įvairių medžiagų, keliančių darbingumą,gerinančių kraujo sudėtį, padedančių išvengti tuberkuliozės, mažakraujystės.Sibiro tautos kedro riešutais ir aliejumi gydo virškinimo organų ligas: skrandžio ir dvylikapirštės žarnos erozijas bei opas. Kedro riešutų nespirituoto vyno užpilas valo kraują.Sibiro žinuoniai pataria užpilu su medumi gydyti akmenligę.