SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Raktas į džiaugsmingą gyvenimą

 SATJA SAI BABA SAKO: 
                                   
                 
                                   YRA TIK VIENA RELIGIJA - MEILĖS RELIGIJA.
                                   YRA TIK VIENA KASTA - ŽMONIJOS KASTA.
                                   YRA TIK VIENA KALBA - ŠIRDIES KALBA.
                                   YRA TIK VIENAS DIEVAS - IR JIS YRA VISUR.


<a target="_blank" href="http://www.puslapiai.lt/donate.php?aldonamarija">Paremkite mūsų puslapį</a>

                                                  


        Dr.ANDŽĖJ KUČINSKI

 
               PSICHOEMOCINIS INTELEKTAS

                           
tarpusavio santykių mene

                                                    (sutrumpintai iš žurnalo
                                  „MOKSLAS, EZOTERIKA, ŽMOGUS“2010, Nr1)
 
    Nuo gimimo iki mirties žmogus kuria santykius su pačiu savimi, kitais žmonėmis ir supančia aplinka. Šių tarpusavio santykių kokybė daro didelę įtaką mūsų gyvenimo kokybei apskritai. Daugybė mokyklų ir technikų sprendžia klausimą, kaip gyventi geriau...
   Tačiau gyvenime viskas nuolat keičiasi...Pasirodo, valios ir praktikos pastangomis įmanoma labai daug pasiekti.           Pirmą žingsnį susitikimo su savimi linkme galite padaryti jau šiandien!!!
Visi Jūsų santykiai priklauso nuo Jūsų pačių. Psichoemocinė intelekto struktūra prasideda labiausiai išsivysčiusioje ir seniausioje mūsų smegenų struktūroje, pakaušio srityje esančiose smegenėlėse ir eina išilgai visu stuburo kamienu iki paties stuburgalio.
 
 1.PRATIMAS
 a) Patogiai įsitaisykite, pasirinkite nuošalią vietą, išjunkite blaškančius dėmesį elektros prietaisus, mobilųjį telefoną perjunkite į begarsį režimą, nusišypsokite patys sau...Taip, taip, taip...patys sau. Pagalvokite apie save pozityviai – kad esate pats geriausias žmogus pasaulyje, švelniai save pagirkite... Sufokusuokite šypseną pakaušyje ir įsivaizduojate, kaip švelni šiluma įsilieja į užpakalinę Jūsų galvos dalį. Visa įtampa pamažu atsileidžia, ir Jūs panyrate į saugumo ir komforto būseną. Galite pasakyti sau ką nors malonaus. Jei jums patogu, delnais apglėpkite pakaušį ir švelniai pamasažuokite. Tai bus pirmas Jūsų kontaktas su savo psichoemocinio intelekto valdymo centru.
 b) Kai pakaušis sušils, o Jūs pasijusite atsipalaidavę ir saugūs, galite pradėti aktyvinti viso stuburo psichoemocinį intelektą. Įsivaizduokite, kad Jūsų pakaušyje yra nesenkantis jėgos ir žinių ežeras, iš kuriuo išilgai Jūsų stuburo kamienu išteka upė. Pradėkite lėtai, žingsnis po žingsnio leisti savo sąmonę per kiekvieną slankstelį žemyn iki pat stuburgalio, pripildydami stuburą komforto, jėgos ir sveikatos.
 c) Kada smegėlės ir stuburo kamienas suaktyvinti, galite žengti trečią žingsnį. Paskleiskite tą palaimingą būseną palei abi kūno puses ir apsupkite jį visą.Vaizdžiai tariant – apglėbkite savo kūną savo paties stebuklinga energija. Ypatingą dėmesį svarbu skirti probleminėms kūno vietoms – ten, kur jaučiamas diskomfortas.
 Pratimui atlikti galite užtrukti nuo kelių minučių iki kelių valandų. Tai individualu. Kiekvieną kartą kartodami pratimą pajusite vis didesnį fizinį kofortą. Jūsų gyvenime vis dažniau ir dažniau atsitiks kas nors malonaus, o svarbiausia - pamilsite savo kūną. Tai pirmas žingsnis savo sėkmės link.
 
                   2 PRATIMAS
 
 Išmokite tarti savo vardą, panaudodami psichoemocinius intelekto resursus. Prieš pasakydami savo vardą, nusišypsokite pakaušyje, nusiųskite šypseną į stuburgalį ir tarsi iš ten ištarkite savo vardą. Leiskite jam „tekėti“ visu stuburu, smegenėlėmis, kol galiausiai pasieks Jūsų liežuvį ir lūpas, sukeldamas jų vibracijas. Ištarkite jį – savo vardą.
Rezultatas neįtikėtinas!
Praktikos metu nustebsite pamatę tuos teigiamus pokyčius, kurie įvyks Jūsų gyvenime. O labiausiai pasikeis Jūsų įtaka kitiems ir aplinkos poveikis Jums.
              3 PRATIMAS
 
   Seksualinės pradžios aktyvinimas. Kaip jau minėjau, tai labai svarbus momentas Jūsų gyvenime. Seksualinė pradžia apsprendžia Jūsų vidinę sąjungą arba Jūsų psichikos ir kūno konfliktą. Jau dabar galite prisiliesti prie viduje slypinčių galių. Tai padės išvengti naujų konfliktų ir atrasti sprendimus įsisenėjusiems nesutarimams. Niekas kitas, tik pats žmogus savo vidine būsena sukelia visus įvykius. Seksualinis ir psichinis sutapimas yra raktas į džiaugsmingą gyvenimą.
 
          3. ŽINGSNIAI Į VIDINĘ HARMONIJĄ
 
 Atlikite 1 pratimo a,b, ir c punktus bei 2 pratimą, pakartodami savo vardą 3 kartus.
 Paeiliui prispauskite kiekvieną šnervę delnu ir nustatykite, kuria šnerve Jums lengviau kviepuoti. Ištieskite į priekį ranką, priešingą aktyvesnės pusės kvėpavimui. Padėkite ją ant krūties (toje pačioje kūno pusėje, kur ir kvėpuojamoji šnervė) spenelio, braukite ranka per krūtinę į priešingą pusę, nuleiskite ją žemyn statmenai kūnu iki bambos, perbraukite horizontaliai per pilvą, „perkirsdami „ bambą, ir kelkite vertikaliai aukštyn prie krūties spenelio, nuo kur ir pradėjote pratimą.Priekinėje kūno dalyje susidarys stačiakampis. Pagalvokite apie kokį nors savo gyvenimo momentą, kuomet iš laimės jautėtės kaip ant sparnų, pagalvokite, kas toks esate dabar. Įsiklausykite į save ir nustatykite, kurioje Jūsų „nusibrėžto“ stačiakampio vietoje komforto būsena jaučiama aiškiausiai. Uždėkite ten savo delną ir visu kūnu sušildykite tą vietą. Sustiprinkite ją, siųsdami ten savo šypseną. Tame kūno paviršiuje ir yra Jūsų fizinės seksualinės pradžios projekcija. Leiskite šypsenai toje dalyje paskleisti savo šilumą. Suvienykite šypseną pakaušyje bei fizinės seksualinės pradžios projekcijoje ir taip pabūkite 5 minutes ir daugiau.
 Kiekvieną kartą, kai Jūs tai darysite, Jūsų psichoemocinio intelekto jėga augs proporcingai gyvenimiškų situacijų sprendimo sėkmei.
Savarankiškai įvesdami save į vidinės harmonijos būseną, Jūs atskleisite naujas savo asmenybės galimybes ir efektyviai nugalėsite sunkumus.

 Daugiau informacijos:
 Telef.,860781911
www.fortunachool.com