SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Gyvsidabris ir geležis
Trumpas metalų aprašymas I
Trumpas metalų aprašymas II
Saulė ir mėnulis
Alavas ir švinas
Gyvsidabris ir geležis

 

                                               

GYVSIDABRIS - MERKURIJUS (nervų sistema, plaučiai;sidabrinė, pilka, gelsva;grūdai)

Gyvsidabrio žmonės plepiai, kalba be pertraukos, pletkina, kartais juokais, o kartais ciniškai ir piktai. Tie žmonės gali būti gerais pasintiniais, diplomatais arba kurjeriais, bet gali būti dviveidžiais ir nemoka saugoti paslapčių. Žmonėms jie atrodo kažkokie nesuprantami, supainioti, be tvarkos visomis prasmėmis ir labai nepastovūs. Jie mėgsta knygas, korespondenciją, laikraščius, žurnalus, laiškus, telefoną, kryžiažodžius, kalbas. Mėgsta būti mokytojais, rašytojais, diplomatais, o taip pat pramogų organizatoriais.

 

                                       

GELEŽIS - MARSAS (kraujas, raumenys, medžiagų apykaita;pipirai, pomidorai, svogūnai, česnakai, karri pipirai, mėsa, kraujinė dešra).

Žmogus su geležies pertekliu tvirtas, stiprus, aktyvus, atkaklus, užsispyręs: "geležinis žmogus". Tai didvyriškas metalas, kuris kovos ir ginčysis su reikau ir be. Tokie žmonės greitai priima sprendimus, kalba su pertūkiais ir tiesiai, juda greitai ir visada užimti, trokšta vis ko nors naujo. Juos natūraliai traukia karinė tarnyba, metalurgija, mėsos gamyba, policija, ten jie randa panašius į save ir mėgstamą darbą, kuris teikia malonumą. Jie susikaupę veiksmui, mąsto greitai, ir didesnę dalį savo gyvenimo nuolat užimti. jiems patinka visos sporto rūšys.Šitai kategorijai priklauso daugelis verslininkų. juos kaltina žiaurumu, egoizmu ir agresyvumu. Kai kurie linkę į prievartą ir nusikaltimus. Geležį švelnina sidabras, varis arba auksas. Geležiniam tipui reikia būti mažiau užsispyrusiam, geresniam.