SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Alavas ir švinas
Trumpas metalų aprašymas I
Trumpas metalų aprašymas II
Saulė ir mėnulis
Alavas ir švinas
Gyvsidabris ir geležis

 

                                         

 

ALAVAS - JUPITERIS (kepenys ir tulžies puslė; oranžinė; riešutai, sėklos, citrina, obuoliai).

Alaviniai žmonės teoretikai. Mėgsta galvoti, mąstyti netgi tada, kai ypatingai nėra apie ką. Kartais rizikuoja lošdami. Jie mėgsta keliauti ir ilgokai būti užsienyje. Juos gali apkaltinti, kad jie perdėtai įtarūs ir kartais mato ne tai kas yra ištikrųjų. Jie mėgsta teoriją todėl, kad sugeba įžvelgti dėsningumus, kurių nepastebi kiti žmonės.Iš tų dėsningum jie susikuria pasaulį, kuris juos supa. Alaviniam žmogui reikėtų daugiau matyti, kas darosi aplink, o neužsidaryti savyje. Kad jie tokie apsprendžia Jupiteris: tai noras daug žinoti, lavintis ir nuolatos siekti naujo. Savo įgimto entuziazmo dėka, alaviniai žmonės su visa širdimi atsiduoda pasirinktam darbui. Dirba jie dėstytojais universitetuose ir koledžuose, filosofais, šventikais, profesoriais, turizmo agentais. Jiems reikia geležies - padarytų juos gyvesniais, sidabras ar varis - artistiškesniais, švinas - gilesniais.

 

                                                    

ŠVINAS - SATURNAS (skeletas, oda, plaukai, nagai; juoda, tamsios spalvos, purpurinė, violetinė, indigo; kava, duoninio medžio vaisiai, baklažanai, alyvuogės).

Švininiai žmonės tamsūs, sunkaus charakterio, pakankamai niurūs ir agresyvūs, depresiški. Gali būti kontrolės manjakai (neliesk - tai mano). Jų pomegiai: kava, tamsūs rūbai, žiema, naktis, niūri ar sudėtinga muzika. Jie konservatyvūs, mėgsta tiklę dienotvarkę, tikslų laiką ir pn. Gali neturėti kantrybės, kai kiti žmonės jiems trukdo. Dažnai jie užsidarę savyje, kad pastebėtų kitus, nesupranta, kad kiti negali būti tokie tikslūs, kaip jie patys. Švininis tipas labai rimtas, linkęs pernelyg daug galvoti, gyventi praeitimi. Dirba dažniausiai architektais, bankininkais, buchalteriais, juristais. Nemėgsta jokių permainų. Auksas, varis, alavas ar sidabras suminkština švininį žmogų, kiek atpalaiduoja.