SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Trumpas metalų aprašymas II
Trumpas metalų aprašymas I
Trumpas metalų aprašymas II
Saulė ir mėnulis
Alavas ir švinas
Gyvsidabris ir geležis

                                           

Pagal principą "kaip viršuje, taip ir apačioje" širdis pagal alchemikus skaitoma žemėje aukso ekvivalentu ir saule danguje; smegenys - sidabras žemėje ir Mėnulis danguje; nervai ir plaučiai - gyvsidabris uolose ir Merkurijus danguje ir t.t. Priežąstis, kad jie panašūs ir susišaukia vienas su kitu įvairiuose lygmenyse.

Tokiu būdu, tarp žmogaus, metalų ir kosmoso yra stiprus ryšys. Viskas yra stipriai ir tvirtai surišti vienas su kitu.Alchemikams  šis ryšys yra svarbiausias raktas, kad suprasti gamtos vienybės pagrindus ar disharmoniją organizme, žemėje ir kosmose. Matosi, kaip viskas stipriai surišta tarp savęs. Kai randamas trūkumas kur nors, galima atkoreguoti per tam atitinkamą organą, metalą ar planetą. Galima atreguliuoti kiekvieną iš šių sferų ir atstatyti harmoniją rišyje "žmogus - žemė - kosmosas.

                                                                                                                 

Galime tvirtinti, kad toks požiūris į gyvenimą, kad kiekvienas kosmose vykstantis  disharmonijos procesas,  atsiliepia mūsų organizmui ir neišvengiamai pasireiškia mūsų gyvenime, kaip liga. Toks  organizmo išbalansavimas gali pasireikšti kaip intuityvus poreikis tam tikram maistui, spalvai, augalui, metalui ir t.t. Kai atydžiai išanalizuosite, kas Jums patinka ir kas nepatinka, ųitą disharmoniją galite paaiškinti per septynius metalus. Tada jau aiškiai matosi, ką reikia daryti, kad vėl harmonizuoti savo organizmą. Vidinė organizmo reakcija ir išorinis pasaulis tampriai surišti, veikia vieni kitus ir atspindi ir stiprina ar silpnina vieni kitus. Remiantis poliariškumo principu, mes galime pritraukti ir visiškai priešingybes. Tokiu būdu mes galime išsigydyti tuo pačiu nuo ko ir susirgome, - nes prieštaravimai ir panašumai šitame lygyje susilieja. Iš to galime padaryti išvadą, kad patys galime prisišaukti ir tai, kas sukelia mūsų ligas. Tik per MEILĘ (ypatingai meile sau) mes galime pradėti išlaisvinti save nuo visko kas negatyvu gyvenime, kas ir sudaro pačia auksčiausią išsigydymo forma. Visą tai rodo, kad yra dar vienas - auksčiausias išsigydymo būdas - tai TIKĖJIMAS. TIKĖJIMO JĖGOS GALIA DIDŽIULĖ!!!  Renkamės patys: tikėti ar ne. Čia kalba eina ne tik apie tikėjimą gydytoju ar gydymu, o apie tikėjimą savimi. Piramidės taip pat pastatytos tikėjimo, o ne mokslo  galia. Šita prasme tikėjimas skiria sveiką žmogų nuo ligonio.

                                  

Paprsčiausias pavyzdys: žmogus,kuris turi nesveikas kepenis reikia nešioti alavinę arba oranžinę apyrankę.Kan nesveiki inkstai daugiau reikia vario, nerviniams  susirgimams padės daugiau sidabro, o širdžiai bus geriau nuo aukso ir t.t. Tai skamba apgaulingai paprastai, tačiau tai tinka kiekvieno kasdienybei. Suprantama, pasulis labai sudėtingas ir mes turime turėti galvoje ne vien septynius metalus, bet ir mineralus, augalus, gyvunėlius, tame tarpe ir homeopatinius vaistus, įvertinę per septynių metalų prizmę ir naudoti, kaip pačius natūraliausias gygomasias priemones.

Šis metodas, galima sakyti, nėra materialus. Labai svarbu suprasti visus ryšius, atitikmenis ir naudoti savo gyvenime. Kokiu nors būdu atstatęs metalų pusiausvyrą, žmogus harmonizuoja savo gyvenimą ir tuo pačiu savo sveikatą.

Puiku, kad yra tokia gili ir tuo pačiu palyginus paprasta , žmogaus sveikatos atstatymo natūrali  sistema, kuria gali naudotis kiekvienas nemokamai. Ši sistema  yra nekenksminga, universali, efektinga ir todėl, tam, kas rūpiasi savimi, tikrai verta pabandyti.

Literatūros saraše 107 šaltiniai.