SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Trumpas metalų aprašymas I
Trumpas metalų aprašymas I
Trumpas metalų aprašymas II
Saulė ir mėnulis
Alavas ir švinas
Gyvsidabris ir geležis

                               

Kad panaudoti metalų gydomąjį efektą, reikia labai atydžiai išanalizuoti savo gyvenimą ir atrinkti tas savybes, kurios yra pas mus ir kurios leidžia save priskirti vienam ar kitam metalų tipui. Jūs galite tai padaryti išsiaiškinę savo skonį ir kam teikiate pirmenybę. Tokiu būdu, per kelias dienas,  Jūs išsiaiškinsite savo metalų mišinį ir sudarysite savo charakteristiką pagal septynių metalų savybes. Tai labai lengva. Paprasčiausiai padarykite sau anketą, kurioje bus Jūsų mėgstamas maistas, spalvos ir t.t. Taip galėsite nustatyti, kur Jūsų metalo sipnosios ir stipriosios pusės. Galutinis tikslas bus pasiektas tada, kai atstatysite savo metalų balansą, kuris sudarys ir viso Jūsų sveikatos ir pilnaverčio gyvenimo balansą.
Gali būti trys tyrimo variantai: 
                                                                                       
  • pirma - galite išsiaiškinti, kad Jūsų metalų pusiausvyra ideali ir Jums viskas puikiai sekasi;
  • antra -  kai kurių metalų pas Jus pakankamai, o kai kurių trūksta, tada Jums reikia papildyti trūkstamus.
  • trečia - gali išaiškėti, kad kai kurių metalų pas Jus daugiau, negu reikia, tai reikia juos sumažinti - reiškia reikia pašalinti, atstumti viską kas surišta su tais metalais (pav. atsisakyti nuo atitinkamo maisto, spalvų ir pridėti tai, ko trūksta ir t.t.) Tai neutralizuos bendrą efektą ir subalansuos.
 Netgi daiktus žmogus pasirenka pagal savo metalo perteklių arba trūkumą. Jums reikia ištirti abu tipus. Jeigu Jūs mėgstate juodą ir tamsiai mėlyną spalvą, gerai miegate, bet sunkiai keliatės, Jums neužtenka energijos, reiškia pas Jus per daug švino ir t.t.
Pagal bendras taisykles: vyrams reikėtų pridėti daugiau vario ir sidabro, kad susilpninti savo Marsą, o moterims daugiau švino arba geležies, kad subalansuoti varį ir sidabrą.