SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Tiesus stuburas

KAM REIKALINGAS TIESUS STUBURAS? 

 LENGVIAUSIAS BŪDAS KAIP IŠTIESINTI STUBURĄ...(žiūr. žemiau)

 

 
Iliustracija iš "KLAIPĖDOS" LAIKRAŠČIO.
 
 
TIESUS STUBURAS
 
                              Esant reikalui, kraujo apytaką galima reguliuoti dirbtina širdimi, tačiau, kai nutrūksta energijos sriautas, žmogus miršta.
                              Energetiniai kanalai nematomi akimis. Jų žmogaus kūne nesuskaičiuojama gausybė ir centrinė jų dalis, sudaro pagrindinį energetinį kanalą,, kuris randasi stubure. Kaip tik todėl stuburas yra ne tik mūsų kūno pagrindinė atrama tiesiogine ir perkeltine prasme.
                              Žmogaus kūne išdėstyti energetiniai centrai, vadinami čakromis – tai tam tikri energijos rezervuarai, kurie normaliai prisipildo energija miegant, kai mūsų stuburas sveikas.
                              Kiekvienas žmogus savo fizinės sveikatos gerinimą turėtų pradėti nuo stuburo. Visos mūsų kūno pagalbinės priemonės yra duotos mums nuo gimimo – akys, kad matytume klaidas ir rankos, kad jas ištaisytiume. Žmogaus skeletas su visu  raumenynu – tai unikaliai reguliuojama paprasta ir universali sistema, kurią reikia palaikyti darbinėje formoje.
                               Pažiūrėkite į save veidrodyje – koks sukreivintas Jūsų kūnas ir nebandykite dėl to save pateisinti.  Jeigu norite būti sveiki, reikia ištiesinti stuburą. Todėl, kol žmogus nesupras, kad jo sveikata priklauso nuo stuburo būklės – negalima jam pasiūlyti jokio gydymo, nes visos priemonės bus beprasmiškos.
 
                                                                                             
 
 
 
 
                           SUGLEBĘS KŪNAS – SUGLEBUSI DVASIA – SUGLEBUSI SVEIKATA
 
 
                                Nepamirškite, kad nei vienas stuburo slankstelis negai liestis vienas su kitu ir tam, kad pataisyti stuburą reikia pradėti nuo to, kad atsirastų tarpai tarp slankstelių.
                                Pradėti reikia nuo stuburo ištiesinimo.
                                Ištempti stuburą galima pratimais. Tai galima padaryti stovint, gulint ant grindų, sėdint. Visų  geriausia tai daryti sėdint ant kietos kėdės. Padėkite delnus ant klubo viršutinės dalies, remdamiesi alkūnėmis į pilvo apačią. Sukoncentruokite savo mintis į stuburą. Pakėlimą pradėkite nuo uodegikaulio. Fizinį stuburo pakėlimą paremkite mintimis. Įsivaizduokite katę, kelianančią savo uodegą. Išsilenkite  per juosmenį ir mintimis įsivaizduokite, kad Jūsų kryžkaulis beveik horizantalioje padėtyje. Tiktai taip lengvai pakils juosmens, krūtinės ląstos ir kaklo slanksteliai, nes tik tada išnyks jų kreiva padėtis, kuri primena čerpių išsidėstymą ir dėl ko palydimas didžiulės raumenų įtampos nugaroje.
                                Jeigu dar Jūs įsivaizduosite, kad kiekvienas stuburo slankstelis atskirai pakyla tiesiai į viršų į savo teisingą padėtį , ir pamažu, remdamiesi rankomis į klubus, stengsitės ištiesintį stuburą ir kilsite į viršų, tai greitai pajusite savo savijautos pagerėjimą, t.y. pečiai pasitaiso, rankos laisvai tiesios, kvėpavimas laisvas, nugara tiesi.
                                Dabar atpalaiduokite pečius ir ištemkite kaklą į viršų, daugiau pakaušį negu žandikaulį, taip, kad pajaustumėte kaip išsitempė visi viršutinės kūno dalies raumenys. Gėrėkitės ir džiaukitės ištiesintu savo stuburu.
                                Kai po tokio stuburo ištiesinimo Jūs atsistosite, tai naujai pajausite savo kūną ir stuburas taps lengvas ir besvoris. Tas stuburo lengvumas reiškia, kad svarbiausias energrtinis kanalas pasiekė idealą ir energetinis kanalas atidarytas.
                                Jūs pajausite, kad sveikata žymiai pagerėjo ir kad Jus pripildytas šviežumo, pakilumo jausmo.
                                 
                                Kaip dažnai daryti šitą pratimą? Taip dažnai, kaip greitai Jūs norite pasveikti: kas vieną kartą dienoje, o kas šimtą...Kiekvienas turi savo tikslus ir galimybę pasirinkti.
 
                                Eilinis žmogus dažnai klausia, nes negali suprasti, jeigu atėjo gydytis visai nuo kitos ligos, tai kam jam reikia to pratimo. Nuo stuburo negalios nemirštama – štai kokia motyvacija...O labai svarbu tai todėl, kad kiekvienas stuburo slankstelis įtakoja atskirą organą ar net porą organų, kurių sveikata priklauso nuo stuburo slankstelių stovio. Žiūrint, kuris stuburo slankstelis ne savo vietoje, galima pasakyti, kuris organas kenčia. Pavyzdžiui, tarp menčių yra 6 krūtinės srities stuburo slankstelis – tai širdies slankstelis, kurį traumuojant, galimas net infarktas; jeigu traumuojamas pirmas kaklo slankstelis – tai bus migrena, epilepsija ir pn. Kuo ilgiau buvo pakenktas slankstelis, tuo rimtesnis negalavimas.
                                 Pas tuos, kurie visą dieną sėdi prie darbo stalo stuburas dažnai kreivas, todėl reikėtų stuburą tempti 5-10 kartų per dieną. Jeigu pakėlėte sunkų daiktą ar patyrėte traumą, iškarto po to reikia patemti stuburą. Sportinė treniruotė visada reikėtų pradėti ir užbaigti  pratimais, skirtais stuburui.
                           
                                                                                            
                          
 
                                                                      

LENGVIAUSIAS BŪDAS KAIP IŠTIESINTI STUBURĄ...

Ši informacija spausdinama su NUGA BEST Lietuvos filialo
direktoriaus Arūno Raudonio sutikimu...
Pratimai - tai gerai, tačiau žmogaus prigimtis tokia, kad sunku prisiversti daryti tuos pratimus.
Bet kam juos daryti, jeigu yra daug veiksmingesnė priemonė:
SUSIPAŽINKITE:
 
 
 
 
                                       KAULŲ TRAUMOS - YPATINGA  PROBLEMA                     
 
K
                                     
                                 Jeigu 30 – 40 metų atgal buvome užtikrinti, kad vaikų traumų atveju nevisada būdavo kas nors lūžę, tai dabar viskas pasikeitę. Dėl mineralų, ypatingai kalcio stokos, vaikų kaulai darosi tokie trapūs, kad vaikų su tiesiu stuburu reikia gerai paieškoti. Dar blogesni reikalai su jaunimu. Dėl rafinuoto maisto ir mineralų tūkumo viso pasaulio žmonės darosi vis silpnesnės sveikatos.
                                  Kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo amžiaus, reikia naudoti natūralų kalcį – kiaušinio lukštą (pagardintą citrinos sultimis), ypatingai augantiems, nėščioms, žmonėms, kurie turėjo praeityje kaulų lūžius ir pagyvenusiems, kuriems su amžiumi kaulai retėja. Žmonėms, kuriems buvo paskirtas hormoninis gydymas, taip pat kaulai retėja, kalcio jie nenaudoja.
                                  Nuo rachito vaikams duoda vitaminą D, tai kaip botagas nuvargusiam arkliui, kuriam neduoda avižų. Reikalingas ne tik vit.D, bet būtinai ir kalcis. Kalcio apykaitą REGULIUOJA užpakalinėje skydliaukės dalyje esančios liaukos, o energetinis reguliavimas surištas su 7 kaklo slanksteliu. Darosi aišku, jeigu norite, kad kaulai būtų sveiki, ištemkite ir kaklo slankstelius.
                                Ir nereikia bijoti aterosklerozės, atvirksčiai.
                                 Kada pradėsite naudoti atitinkamai apvirtą, išdžiovintą ir kavamalėje susmulkintą kiaušinio lukštą, tai pasakykite mintimis: „O dabar eik ir pasistenk gerai sutvirtinti mano kaulus ir pakeliui pasiimk druskas, kurios guli nereikalingose vietose!“ Taip galima išsivaduoti ir nuo aterosklerozės.Viskas prasideda nuo minčių, niekada nepamirškite šito!!!
                                 SUAUGUSIAM ŽMOGUI  PAKANKAMA DOZĖ - NUBRAUKTAS ARBATINIS ŠAUKŠTELIS (galima pagardinti citrinos sultimis) vieną kartą dienoje, vartojant taip šešis mėnesius, turintiems kaulų problemų – ilgiau. Vaistinėse parduodamas įvairios sudėties kalcis, tačiau jis neturi tiek  energetikos kiek jos turi  kiaušinio lukštas. 
                                  Gali pasirodyti juokinga, tačiau  stuburo ištempimas gali pataisyti blogą nuotaiką ir pašalinti nuovargį.
                                  Išmokykite vaikus ir jaunimą ištempti stuburą!!! Žmogus su tiesiu stuburu ilgiau išlieka jaunas.
                            Nelaukite, kol stuburo patologija peržengs kritinę ribą, pradėkite NEDELSIANT !!!
                      
                                 Tai štai kaip paprastai galima paaiškinti  apie kūne esančia energiją ir patologijos (ligos) atsiradimą jai sutrikus.
 
 
 LI
patologijos