SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Tikra problema
Vaikai susipažįsta su gyvenimu
Išmokite mylėti save
Pratimas su veidrodžiu. Viršsvoris
Tikra problema
Pratimas

                                                            

 
                             TIKRA PROBLEMA
 
 Taigi , žmogus žvelgia į nekaltą mažyti veidrodėlį ir supyksta. Autorė sako: “nuostabu, dabar mes matome tikrąją problemą”. Ji smulkiai išaiškina, kaip svarbu mylėti save. Meilė sau prasideda  nuo supratimo, kad niekada, nei už ką negalima savęs kritikuoti. Atkreipkite dėmesį, kaip dažnai mes mintimis kritikuojame save. Pokalbio esmė, kad prieiname išvadą – “Aš nepakankamai geras (gera). Valio – štai mes ir atėjome prie tikrosios problemos. Jie kritikuoja save, nes išmoko tikėti tuo, kad yra nepakankamai geri. Pacientai, sako autorė, visą laiką stebisi, kaip greitai išsiaiškinome esmę. Jie pradeda suvokti, kad mums nereikia analizuoti jų viršsvorio problemų, charakterio savybių, finansinių problemų ir pn.
   Visą savo energiją mes turime skirti tik vienos problemos sprendimui: išmokti save mylėti ir gerbti.
 
                                                                         
 
 
                 PROTO (ATMINTIES) VALYMAS
 
 Paanalizuokime praeitį ir pažiūrėkime kuo gi mes tikime. Kai kuriems žmonėms bus labia sunku emociškai atsikratyti praeities balasto. Tarkim, Jūs tvarkote savo būtą. Jūs galite ramiai išmesti senus laikraščius ir žurnalus ir nebereikalingas knygas. Ir dėl to nėra jokio reikalo pykti ar liūdėti.
 Tas pats vyksta, kai mes pradedame švarinti savo protą (atmintį). Nereikia nusiminti, kad kai kurie mūsų įsitikinimai paseno ir reikia jų atsikratyti. Tegu jie ramiai pasitraukia iš mūsų gyvenimo. Mes juk nesiknaisiojame šiūkšlių duobėje, norėdami sau pietus paruošti. Neverta knaisiotis ir proto savartyne, kad susikurtume būsimą sėkmingą ir laimingą gyvenimą.
 Geriau panagrinėkime savo įsitikinimus, kurie labai riboja mūsų elgesį.
 ”Aš nepakankamai gera (-as)”. Šio TEIGINIO ŠAKNYS LABAI GILIOS – matyt tėvas nuolat kartojo savo vaikui, jog jis yra kvailas.
 ”Aš nemoku savęs mylėti”, matyt vaikas buvo priverstas visada pildyti tėvų valią.
 ”Gyvenimas pilnas pavojų” – to priežąstis gali būti – kažkada išgąsdintas tėvas.
 
Kitame psl. ”PRATIMAS”