SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Pratimas su veidrodžiu. Viršsvoris
Vaikai susipažįsta su gyvenimu
Išmokite mylėti save
Pratimas su veidrodžiu. Viršsvoris
Tikra problema
Pratimas

                                               

 
 
 
PRATIMAS SU VEIDRODŽIU
 
 
 Autorė pasakoja “Aš prašau pacientą pasiimti veidrodį, pažvelgti sau į akis ir ištarus savo vardą pasakyti: “Aš myliu tave tokį (tokią), koks (kokia) esi”. Kai kam tai yra neįtikėtinai sunku! Matau, kaip skirtingai žmonės į tai skirtingai reaguoja – vieni pravirksta, kiti pyksta, o treti sako, kad niekaip negali to padaryti. Vienas pacientas net sviedė veidrodį ir išbėgo. Prireikė kelių mėnesių, kol jis pagaliau išdrįso pažvelgti į save veidrodyje nepatirdamas neigiamų emocijų.
 
 
 
 
 
 
 
             AR MŪSŲ ĮSIVAIZDUOJAMA PROBLEMA
 
 IŠTIES TIKRA PROBLEMA?   VIRŠSVORIS             
 
 
 

 

  Pavyzdžiui, viršsvoris. Žmonės dažnai metų metus stengiasi atsikratyti viršsvorio ir vistiek lieka storuliai. Tada jie pradeda šnekėti, kad visos problemos jų gyvenime dėl jų storumo.
Viršsvoris – žymiai didesnės vidinės problemos išorinis pasireiškimas. Autorės nuomone – to priežąstis - tai baimė ir noras jaustis saugiai. Kai mes jaučiame baimę, esame neužtikrinti, tai manome, jog esame nepakankamai “geri”. Daugelis iš mūsų tiesiog apauga taukais, kurie atlieka organizme apsauginę funkciją. Nuolatos niekinti save už tai, kad esi stora, jausti kaltę dėl papildomo gabaliuko maisto – tuščias laikogaišimas.   Po 20 metų Jūs vistiek būsite stori, nes net ir neprisilietėte prie tikrosios problemos. Todėl AUTORĖ sako, kad atsisako nuo bet kokių reikalų su įvairiomis dietomis. Dietos NEPADEDA. Vienintelė veiksminga dieta, kurią rekomenduoja autorė – tai dieta nuo blogų minčių. Pacientai dažnai sako, kad jie niekaip negali savęs mylėti, nes yra stori. Autorė paaiškina: stori todėl, kad nemylite savęs. Kai mes pradedame save mylėti ir gerbti, svoris automatiškai krinta. Kai kurie pacientai pradeda pykti, nes toks problemos aiškinimas jiems atrodo per daug paprastas, bet neužilgo ir vėl sugrįžta ir ne tik su šia problema, bet ir su atsiradusiom naujom.
 
 
Tęsinys sekančiame puslapyje: tema "Tikra problema"