SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Išmokite mylėti save
Vaikai susipažįsta su gyvenimu
Išmokite mylėti save
Pratimas su veidrodžiu. Viršsvoris
Tikra problema
Pratimas

                        

 
 
IŠMOKITE MYLĖTI SAVE
 
 Aš (autorė) priėjau prie išvados, kad tada, kai mylime save, pritariame savo poelgiams ir liekame ištikimi sau, mūsų gyvenimas pasidaro toks puikus, jog sunku ir apibudinti žodžiais. Mažyčiai stebuklai visur: sveikata gerėja, pinigai patys į rankas plaukia, santykiai su aplinkiniais žmonėmis kuo geriausi, pradeda atsiskleisti mūsų, kaip asmenybės kūrybinės galios. Ir visa tai vyksta be mažiausių pastangų iš mūsų pusės. Kai mes save iš širdies mylime ir gerbiame, pritariame savo poelgiams, mūsų mąstymas tampa tam tikru būdu organizuotas. Čia ir reikia ieškoti visų mūsų teigiamų pokyčių priežąsčių: puikūs santykiai su žmonėmis, naujas įdomus darbas, viršsvorio numetimas.
 Pritarkime sau, būkime tokie, kokie esame – tai teigiamų permainų mūsų gyvenime garantas.
 Meilė sau prasideda, kai suvokiame vieną dalyką: niekada, kokios aplinkybės bebūtų, negalima savęs kritikuoti. Kritikuodami save, mes užsisklendžiame tarp tokių minčių, nuo kurių bandome pabėgti. Reikia suprasti save – tik tai gali padėti ištrūkti iš šio užburto rato.
 Prisiminkite, kad Jūs save metų metus kritikavote ir iš to nieko gero neišėjo. Pabandykite save pamilti ir tada stebėkite, kas iš to išeis.
 Kalbėdamas apie meilę sau,   autorius jokiu būdų negalvoja apie egoistine meilę sau, ar to, kas vadinama „savimeile“. Mylėti save – tai džiaugtis pačiu savo asmenybės egzistavimo faktu ir būti dėkingam Dievui už gyvenimo dovaną.
 Mylėti save visų pirma reiškia gerbti savo asmenybę, jausti meilę pačiai gyvenimo eigai, džiaugsmui, kad esu gyva, grožiui, kurį matau, kitam žmogui, žinojimui, mąstymo procesui. Mūsų kūnui ir jo sandarai, gyvuliams, pauksčiams ir viskam kas gyva, visatai ir tam, kaip ji sudaryta.
 Jeigu Jūs neigiate savo tobulumą, vadinasi savęs nemylite. Mūsų pasąmonės protas visai neturi nei kritikos nei jumoro jausmo, todėl mūsų mintys realizuojasi tokios kokios yra – jokių neigiamų minčių,nes kaip galvosi, tai taip ir bus.