SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Gyvenimo filosofija
Vaikai susipažįsta su gyvenimu
Išmokite mylėti save
Pratimas su veidrodžiu. Viršsvoris
Tikra problema
Pratimas

 

 

 
 
KAIP IŠGYDYTI SAVO GYVENIMĄ
 
  “ Mokslininkai ir gydytojai nustatė štai ką: kai Jūsų nuotaika gera, tai linksmos net kūno ląstelės, o kai būsena blogesnė, Jūsų ląstelės tampa piktybinės. Jūsų sveikata labai priklauso nuo proto būsenos ir gyvensenos.”
 
             Citata iš Sogjalo Rinpočės knygos, 2007,
              Žiūr. IŠSILAVINIMAS

 

       Psichikos sveikata

 "Mano vaikystė - tai fizinė ir seksualinė prievarta, plius sunkus darbas", - taip apie save pradeda visame pasaulyje garsios knygos "Kaip išgydyti savo gyvenimą" autorė  LUIZA HAY. Pats gyvenimas išugdė Luizą be savigarbos, savo vertės pajautimo...Toliau manekenės karjera, sėkmingos vedybos, kelionės po pasaulį. Vėl smūgis: vyras ją meta ir veda kitą...Ketverius metus mokosi koledže, rengiančiame pastorius, ir jį baigia...Suserga vėžiu...Gydytojai jai sako, jog gyventi liko tik trys mėnesiai. Luiza Hay įveikia vėžį, nes išmoksta mylėti save, liaunasi kaltinti kitus, iš esmės pakeičia savo sielos ir kūno gyvenimą.
 
"Iš savo patyrimo žinau: bet kokią ligą galima išgydyti, jeigu mes patys norime pakeisti savo mintis įsitikinimus ir gyvename pagal tai", - sako knygos autorė.
    
Kaip sunku gyventi pagal Luizą Hay , sužinosite perskaitę knygos „Kaip išgydyti savo gyvenimą“ adaptaciją, štai keletas minčių:
 
 1. Mes esame atsakingi už visus savo poelgius .                
 2. Kiekviena mūsų mintis kuria mūsų ateitį.
 3. Jėgos ištakos visada slypi dabartyje.
 4. Visi be išimties kenčia jausdami kaltę ir neapykantą sau.
 5. Visi apie save galvoja: „Aš esu nepakankamai geras“.
 6. Viską lemia mąstymas, o mąstymą galima pakeisti !!!
 7. Paslėpta nuoskauda, pyktis, savęs ir kitų kritikavimas, kaltės jausmas – pačios žalingiausios   emocijos mūsų sveikatai.
 8. Visiškas atsipalaidavimas nuo susikaupusių nuoskaudų ir pykčio išgydo vėžį. 
 9.  Kai mes ištikrųjų save mylime, mūsų gyvenimas puikus.
 10. Mes turime išsivaduoti iš praeities ir atleisti visiems be išimties (taip pat ir sau).
 11. Mes turime išmokti gyventi dabartimi.
 12. Suvokti save tokį, koks esi, ir pritarti savo poelgiams – kelias į ilgalaikes permainas.
 13. Tiktai mes sukuriame vadinamąją „ligą“ savo kūne. 

                                                                                                       

 

 
KUO AŠ TIKIU
 
 Gyvenime viskas labai paprasta: ką mes duodame, tą ir gauname.
Tikiu, kad visi žmonės yra šimtu procentų atsakingi už visus įvykius gyvenime: pačius geriausius ir pačius blogiausius. Kiekviena mūsų mintis kuria mūsų ateitį.Gyvenimo įvykius sukuria mūsų mintys ir jausmai. Mes patys sukuriame vieną ar kitą situaciją, o paskui eikvojame energiją, dėl savo nesėkmių kaltindami kitą žmogų. Mes savo išgyvenimų šaltinis, mes atsakingi už mus supančią tikrovę ir už viską, kas joje vyksta, o kai mūsų sąmonėje įsivyrauja harmonija ir pusiausvyra, tą patį pradedame jausti ir gyvenime.
Kuris iš dviejų teiginių Jus geriausiai charakterizuotų?
 Žmonės šiame pasaulyje nori man pakenkti.
 Visi žmonės, spręsdami savo problemas, stengiasi man padėti.
 Tai kuo mes tikime, tampa mūsų tikrove.Mes pasirenkame mintis ir tykėjimą.Mąstydami mes galime rinktis iš milijonų galimų variantų.Kai mes tai suvokiame, galime prasmingai mąstyti, kad „visi stengiasi man padėti“, vietoj to, kad manytume „žmonės linki man bloga“. Visatos jėgos niekada mūsų neteisia ir nekritikuoja. Jos mus priima tokius, kokie mes esame, tokius, kokius mus Auksčiausias sukūrė. Jeigu Jūs manote, kad esate vienišas ir kad niekas Jūsų nemyli – taip ir bus Jūsų gyvenime.
 Tačiau jeigu manote, kad „Pasaulis pilnas Meilės, o aš myliu ir esu mylimas“ ir kartosite šitą frazę kaip galima dažniau, taip ir įvyks. Daug puikių žmonių netikėtai atsiras šalia Jūsų, o tie, kurie myli, mylės dar labiau.