SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Ozonas ir vanduo

 OZONAS IR GERIAMAS VANDUO, VANDENS FILTRAI...

 
 
 
 
 
 
 
 
                                             OZONAS IR GERIAMAS VANDUO
 
 
 
 
 
*      Kasdien geriame vandentiekio vandenį – kokia jo kokybė? Žinome kiekvienas, kad geriamam vandeniui toli iki tobulybės. Ar seniai juokėmės iš užsieniečių, kai matydavome perkančius geriamą vandenį, o dabar patys taip darome, nes žinome, kad vandentekio vandens gerti negalima, nes jis labai užterštas.
*      Gal yra geresnių būdų turėti namuose kokybišką vandenį?
*      Kasdieniniame gyvenime naudojamas vandentiekio vanduo užterštas: sulfatais; chloridais; azoto junginiais (nitratai, amoniakas, amonis); sunkiųjų metalų junginiais (varis, cinkas, kadmis, gyvsidabris ir kt.), kurie kelia grėsmę žmogaus sveikatai. Lietaus vanduo ne ką geresnis. Keista, tačiau tonomis žmonių išgerti cheminiai vaistai taip pat patenka į gruntinius vandenis ir vėl juos gauname su geriamu vandentiekio vandeniu. Toks geriamo vandentiekio vandens cheminis užterštumas lemia medžiagų apykaitos problemas (tai slaptas ginklas prieš žmoniją), t.y. padidėjęs svoris, cukrinis diabetas, vėžys, aterosklerozė su visomis iš to išplaukiančiomis rimtomis pasekmėmis. Pavyzdžiui, per didelis vario kiekis kenkia inkstams ir kepenims; per daug nikelio – sukelia odos problemas; per daug cinko – kenčia inkstai; gyvsidabrio – centrinė nervų sistema, per daug stroncio – retėja kaulai; kadmis kancerogenas (sukelianti vėžį medžiaga); dėl švino pertekliaus vaikams sutrinka smegenų veikla ir t.t.
*      Nuodingas organizmui yra ir chloras, kuris dabar naudojamas geriamam vandeniui dezinfekuoti. Ypač kancerogeniškai veikia jo junginiai su organinėmis medžiagomis, kaip chloroformas, chloraminas ir kt. Be to geriamam vandentiekio vndenyje randama įvairios mikrofloros: įvairių bakterijų, virusų ir kt., kuriuos iš dalies pašaliname virindami, tačiau išgaravęs vanduo padidina chloridų ir nitratų koncentraciją.
*      Dabar mes naudojame daug įvairių produktų ne tik savo krašto, kur naudojama auginant nemažai chemijos, bet ir iš kitų ekologiškai nežinomų kraštų, užterštų herbicidais, fungicidais, pesticidais ir kt. nuodinga chemija, be to dar parveža su jais mikrobų, virusų ar paveiktų jonizuojančios spinduliuotės (visko išaiškinti dar neįmanoma). Dėl to mes vartojame maistui vaisius ir daržoves su nematomai pakeista informacija, (genetiškai modifikuoti ir kt.), kuri kenkia vidinei ląstelių struktūrai ar jų membranai, pakenkia žmogaus organizmo biocheminiams procesams, išbalansuoja energetinę organų struktūrą ir viso organizmo energetiką, ką puikiai pastebi homeopatai – folistai (spausti ant dr.Follio metodas ).
*      Šiuo metu žmogaus energetikai, biochemijai, tonuso reguliavimui atstatyti viena iš daugelio priemonių OZONO TERAPIJA.
*      Buityje naudojami ozono maišytuvai – filtrai (gamina įvairios šalys). Jie išvalo vandentiekio vandenį. Tai padeda išvengti daugelio negalavimų ir ilgiau išlaiko jaunatviškumą.
*      Naudojant ozoną geriamo vandentiekio vandens gerinimui, panaikinamos ne tik bakterijos, virusai ir kt. mikroorganizmai, bet ir lengvai oksiduojami mineraliniai ir organiniai junginiai.
*      Ozonas pakeičia geriamo vandentiekio vandens kokybę, prisotina jį deguonimi ir prilygina jį tyram šaltinio vandeniui.
*      Yra daug įvairių vandentiekio vandens filtrų, kuriuos gamina įvairios šalys, jie skiriasi vieni nuo kitų įvairiais efektingais ir nelabai vandens valymo (kartais ir per daug išvalo) būdais. Sunku įsivaizduoti šiais laikais namus be vandentiekio geriamo vandens valymo įrengimų – filtrų. Prieš renkantis filtrą, būtina gerai išstudijuoti jo savybes ir pasidomėti firmos, juos gaminančios, galimybėmis aprūpinti kai kuriomis keitimui reikalingomis detalėmis,  pasidomėti sertifikatais ir garantijomis.
 
    FILTRUS BŪTINA LAIKYTI ŠALDYTUVE, nes kambario temperatūroje sėkmingai dauginasi mikrobai ir pelėsiai !!! YRA FILTRŲ, KURIE APSIVALO PATYS, tai visiškai uždari filtrai !!!
 
      DAR APIE FILTRUS:
      Daugelis vandenį gerinančių filtrų gerokai pakeičia gamtinio vandens cheminę sudėtį, todėl, renkantis filtrus pravartu žinoti, kad labai suminkštinus gamtinį 
      vandenį, jame esantys kalcio, magnio, kalio ionai, kurie būtini žmogui, yra pakeičiami mažiau naudingu natriu...Nors vanduo virsta labai minkštas, jis  
      faktiškai tampa techniniu vandeniu. Toks vanduo tinkamas skalbyklėms, vandens šildymo sistemoms užpildyti, bet visai nepriimtinas maistui. Jungtinės 
      Karalystės mokslininkai, atlikę vandens tyrimus 253 miestuose, nustatė, kad minkšto geriamo vandens paplitimo regiuonuose mirties atveju nuo širdies  
      ligų yra 15 - 20% daugiau, nei kietą vandenį vartojančiuose regionuose. Manoma, kad didesnis natrio kiekis geriamąjame vandenyje gali lemti ir didesnį 
      kraujo spaudimą. 

      Paruošė: dr. Kęstutis Kadūnas - Geologijos tarnybos Hidrogeologijos skyriaus vedėjas. Šaltinis: www.lgt.lt
 
*