SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Astma ir alergija, diabetas, vandens reikšmė
Gaivinantis vanduo, žalingas vanduo, Alzheimeris
Širdies ir kraujotakos pažeidimai
Astma ir alergija, diabetas, vandens reikšmė
Šalto spaudimo kedro aliejus

  Pastaba: kai kurie autoriai teigia, kad žmogus turi gėrimui naudoti tokį vandenį kokį naudoja prausimuisi...priešingu atveju gali būti nemalonumų, nes vandens disharmonija sutrigdo organizmo harmonija...

 
 
 
 
ASTMA IR ALERGIJA
 
 
    Dr. F.Batmangchelidž astma ir alergija – tai organizmo šauksmas dėl troškulio. Tokiems ligoniams paprastai yra padidintas histamino kiekis kraujuje, o jis, esant vandens trūkumui, reguliuoja vandens normavimą ir kaitą organizme. Kadangi plaučiai kvėpuojant netenka daug vandens, padidintas histamino kiekis išaukia bronchų susiaurėjimą, to rikia tam, kad būtų užkirstas kelias vandens išgaravimui, o tai sunkina kvėpavimą ir astmos priepuolius (sunkūs astmos priepuoliai taip pat nuimami kofeinu arba alkoholiu).
    Histaminas– svarbi apsauginė dalis saugant organizmą nuo bakterijų, virusų ir kt. svetimos kilmės medžiagų. Kai pas žmogų yra padidintas histamino kiekis, kurį išaukia dehidratacija, tada jo imuninė sistema linkusi į hiperreakciją, kuri sukelia alergiją viskam.
    Gydymo priemonė – tyras vanduo. F.Batmangchelidž gauti laiškai liudija, kad per keleta dienų daugelis astma ir alergija sergančių asmenų pasiekė reikšmingų rezultatų ir net pilnai pasveiko, kai tik pradėjo gerti tyrą vandenį. Su laiku jiems medikamentų nebereikėjo.
    F.Batmangchelidž šiuo klausimu rašo: ”Mano nuomone druskos trūkumas yra pagrindinė astmos priepuolių priežąstis. Druska – gamtinis gistaminas. Alergija besiskundžiantys žmonės turėtų vartoti daugiau druskos, kad būtų sumažintas perteklinis histamino susidarymas”.
    Astma sergantiems žmonėms druskos pakankamai reikėtų naudoti, nes bronchose susidarančios gleivės, kurios saugo bronchus nuo gręsiančio išsausėjimo, suskystinamos ir ištirpdomos druska. F.Batmangchelidž duoda šį patarimą: žiupsnelis druskos ant liežuvio galo iškart išgėrus vandens leis smegenims galvoti, kad į organizmą pateko daug druskos ir tada atpalaiduojamos bronchioles, todėl, astma sergantiems žmonėms, reikia su savimi visada nešiotis druskos”.
 
 
                           DIABETAS
 
    CUKRINIO DIABETO priežąstimi F.Batmangchelidž laiko taip pat chronišką vandens deficitą organizme. Neprilkausomai nuo to koks diabetas, priklausomas nuo insulino ar ne. Pagyvenę žmonės  dažniau serga diabetu, nepriklausomu nuo insulino. Tai reiškia, kad kasa dar gamina insuliną, tačiau nepakankamai, todėl jis stimuliuojamas tabletėmis.
    Savo knygoje gydytojas aiškina dvi svarbiausias kasos funkcijas: 1. Ji gamina vandeninį bikarbonato tirpalą, kuris neutralizuoja maisto tyrę, kai ji patenka į žarnyną, o tam reikia daug vandens (todėl vandenį gerkite prieš valgį!). 2. Ji gamina insuliną, kuris padeda ląstelėms pasisavinti cukrų, kalį, aminorūgštis ir vandenį. Insulino dėka ląstelės gali sugerti daugiau vandens, kas reiškia neląstelinio vandens sumažėjimą, t.y. ši kasos funkcija taip pat veda prie vandens praradimo.
    Praradęs vandenį organizmas turi apibrėžti prioritetus: ar verta kasai pirmiau išsaugoti bikarbonatiniam tirpalui žarnyne ar, pirmiausia, gaminti insuliną, kad likusios kūno ląstelės galėtų sugerti tinkamą vandens kiekį. Diabetas atsako į klausimą. Pagrindinė kasos funkcija – laikyti vandenį virškinimui. Insulino gamybos pažeidimas – tai liaukos pritaikymas organizmo dehidratacijai. Receptas – gerti daugiau vandens.
    Be to, daugelis diabetikų dažnai kenčia nuo druskos deficito. Druska, cukrus ir šlapimo rūgštis išlygina (išskyrus ląsteles) organizmo skystyje osmozinį spaudimą. Druska čia turi didžiausią reikšmę. Kai atsiranda druskos deficitas, prie tam tikrų aplinkybių, smegenys gali dar kartą, pakeldamos cukraus kiekį kraujuje, subalansuoti fiziologinę pusiausvyrą.“Iš čia seka tai – sako F.Batmangcheelidž, kad dieta be druskos nesudaro sąlygų sumažinti aukšto kraujo spausimo.Kai cukraus kraujuje kiekis sumažėja, reiktų neišvengiamai kasdien suvartoti šiek tiek druskos“.
    (Netgi egzistuoja tarpusavio ryšys tarp druskos deficito ir vėo palankias sąlygas vėžio atsiradimui. Kadangi druskos trūkumas atskirose ląstelėse gali privesti prie didelio rūgšties kiekio, kas kenkia paveldėtos medžiagos DNR struktūrai ir sudaro palankias sąlygas vėžio atsiradimui. Tyrimai parodė, kad daugelis sergančių vėžiu turi mažą druskos lygį).
    Fereidun Batmangchelidž rekomenduoja sergantiems diabetu daug gerti, fiziškai treniruotis (jei tai tik paprastas pasivaiksčiojimas), vartoti maistą, aprūpinantį organizmą pagal galimybę visomis amino rūgštimis. Be to, jis ypač rekomenduoja lęšių, žirnių ar pupelių baltymus bei kiaušinius.
    Netgi ostechondrozės priežąstimi gali būti daugiametė chroniška dehidratacija.Jei hidroelektrines energijos kaupikliai visiškai tušti dėl vandens deficito, tada organizmas pasiima energiją, sukauptą kaulų kalciniuose junginiuose. Kaulai tampa trapūs. Pakankamas vandens kiekis ir natūralus kalcis padeda išvengti osteochondrozės.
 
 
                                                                                   
 
          OFICIALIOS VALDŽIOS ABEJINGUMAS
 
Reiktų daryti prielaidą, kad mūsų šalių sveikatos apsugos organai su džiaugsmu priims Fereidun Batmangchelidž žinias. Juk daugeliui baisių civilizacijos ligų atvira paprasta ir itin pigi susirgimų gydymo ir profilaktikos priemonių – vanduo. Vien tik JAV kasmet galima sutaupyti apie 500 mld. dolerių gydymui, kadangi daugiau nei pusę JAV išgydytų ligų F.Batmangchelidž pagrįstai aiškina chronišku vandens deficitu organizme. „Paprasta mokslinio suklydimo korektūra gali apversti biudžetinį tautų deficitą, kadangi dehidratacija – daugelio degeneracinių ligų priežąstis“.
    Deja Irano gydytojas gavo ir tokią patirtį kaip ir dr. Matias Rat, kai teisme pateikė savo revoliucinį atradimą ryšium su vitaminų ir mikroelementų galia. Atsakingi Amerikos sveikatos apsaugos organų asmenys ir Amerikos gydytojų bendrijos (American Medical Association) vadovai mandagiai priėmė F.Batmangchelidž raštus, kad po to galėtų ilgam apie juos užmiršti. Praėjus dešimt metų nuo to laiko, kai Fereidun Batmangchelidž pirmą kartą susisiekė su sveikatos apsaugos organais, tačiau Amerikos liaudis iš oficialios valdžios lūpų iki šiol neišgirdo apie gydomąją vandens jėgą. Tada F.Batmangchelidž įkūrė savo įstaigą ir išleido savo medicinos žurnalą. Kai jis paprašė įtraukti jo publikacijas į Nacionalinės medicinos bibliotekos indeksą, kad ir kiti gydytojai susipažintų su jo raštais – jam buvo atsakyta.
    Tada Fereidun Batmangchelidž padėjo sau pats ir išleido knygą, kuri turėtų būti knygų lentynoje pas kiekvieną. Dėka jos šiandien mes galime padėti sau, išgerdami pakankamą kiekį tyro vandens.
    Kad turėtume namuose šviežio energetiškai įkrauto vandens, mes primename Jums apie vandens sukūrių prietaisą Vita Vortex (žiūr. Žurnalą „PV“ Nr.2, 2002m.). Moksliniai tyrimai parodė, kad šiuolaikiško cheminio apdorojimo neužtenka geriamojo vandens išvalymui. Be to, fiziškai ištraukiamos visos kenksmingos medžiagos (kaip ir naudojant kosmoso inversijos arba aktyvuotos anglies filtrus), tačiau neigiama informacija susikaupia molekulinėse vandens grandinėse. Nors atskiros kenksmingos medžiagos fiziškai pašalinamos, biologiškai kenksminga energija ir toliau tebesaugoma vandenyje.
    Fizikos daktaras Volfgang Liudvich rašė: šių laikų cinku, kadmiu, nitratais ir daugeliu kitų medžiagų prisotintas geriamasis vanduo chemiškai valomas vandenį valančiais įrengimais ir išlaisvinamas nuo bakterijų. Tačiau tiek prieš, tiek ir po to jis (mokslininkas) aptinka aiškias magnetines vibracijas, kurias atidžiai išnagrinėjus galima priskirti prie tų kenksmmingų medžiagų. Tai kalba apie tai, kad nežiūrint į cheminį apdorojimą ir leidžiamų rodiklių išsaugojimą, geriamas vanduo gali būti kenksmingas organizmui dėl sukauptos informacijos. Tai reiškia, kad sunkiaisiais metalais apkrautas vanduo net po kruopštaus cheminio apdorojimo žmogaus organizmui perduoda kenksmingą informaciją“.
    Tokiu būdu mes priimame vandenyje susikaupusią energetinę informaciją. Ir gyvybę suteikiančios ir žalingos informacijos negalima sunaikinti cheminiu būdu. Tai galima padaryti tik fiziniu būdu. Vandens sukūriavimas – tai ne tik pats natūraliausias, tačiau ir efektyviausias kelias pasiekti šiam tikslui. Sūkuriuojant kenksmingos energetinės klasteros išardomos, o jų informacija pilnai ištrinama. Be to susidaro natūralūs informaciniai pavyzdžiai, papildomai pakraunantys sukūriuojamą vandenį. Taip jis papildomas gyvybine energija ir tampa brangia drėgme, maitinančia gyvybines organizmo funkcijas. Sveiką, gyvą vandenį apibudina greiti fotonų (šviesos dalelių) mainai su aplinka, organinėmis vandenyje esančiomis ląstalėmis (pavyzdžiui su mūsų kūno ląstelėmis). Užkrėstas vanduo neskleidžia šviesos. Danijos institutas parodė, sūkuriuotas vanduo palyginus su iprastiniu vandentiekio vandeniu geriau struktūrizuotas (didelė tvarka), yra aukšto paviršiaus įtempimo ir tampa svarbiausiu. Dėka sūkuriavimo vanduo įgauna ypatingą biologinį efektą – teigiamą poveikį medžiagos regeneracijai. Savo revoliucinėje knygoje Fereidun Batmangchelidž rašo: „Stiklinėje vandens yra daugiau stebuklingos jėgos, nei bet kuriuose medikamentuose, kurie vartojami gydant mano įvardintas ligas“.
 
dar apie vandenį: OZONAS IR VANDUO