SVEIKATA SAVO JĖGOMIS
Sveikata ir kitos problemosDienos aktualijosTema diskusijaiTeisingo maitinimosi problemosRaktas į džiaugsmingą gyvenimąDr. R. Follio metodasAr mokate gerti vandenįJūsų organizmas neserga - jis ištroškęsOzonas ir vanduoDAR LABAI SVARBI INFORMACIJA APIE VANDENĮDesiderataGyvenimo filosofijaAJURVEDA-pagal ajurvedą žarnyno toksinai ir kaip jų išvengtiNORBEKOVASSU DŽOK stebuklasTiesus stuburasNatūralus šilkasKosmosas ir sveikataNuoširdūs patarimai, kaip padėti mirštančiamApie maneIšsilavinimasParduotuvė
Aprašymas
Aprašymas
Fizikos mokslų daktaras E. Kučys

A.V.KUZMINAS*
(nuotrauka ir tekstas patalpinti gavus autoriaus leidimą).

                               R.FOLLIO DIAGNOSTINIS METODAS

   Tai – diagnostinis metodas, kuriuo metu, skanuojant biologiškai aktyvius taškus(BAT) gaunama informacija, kurią analizuojant, galima padaryti medicininę išvadą apie visą organizmą, atskiras organizmo sistemas ar atskirus organus. Remiantis gautais duomenimis, parinkti individualų, efektyviausią gydymo metodą ir jo suderinamumą, skiriant kitą vaistą ar procedūrą, nustatant dozę ir paskyrimų dažnį, kurie nekenktų ir pasiektų maksimalų rezultatą.
   Metodas pavadintas autoriaus daktaro Reincholdo FOLLIO vardu ir buvo pradėtas naudoti Vakarų Berlyne, 1950m. Sukūrus Tarptautinę Akupunktūros Draugiją, kuriai dr.R.FOLLIS vadovavo iki 1972m, metodas pripažintas Tarptautiniame lygmenyje, o jo autorius apdovanotas auksčiausio lygio apdovanojimais, tame tarpe Vatikano, Gufelando medaliais. Skaitlingi R.FOLLIO pasekėjai ir mokiniai, bendradarbiaujant gydytojams ir inžinieriams, sukūrė portatyvinį akupunktūros aparatą, kurio pagalba buvo galima skanuoti BAT ir, įvertinus gautus duomenis, daryti išvadas apie organizmo funkcinį stovį. Buvo sukurtos gydymo – diagnostinės kasetės, kuriuose yra informacija apie susirgimo priežastį ir gydymo priemones – galimybė parinkti individualų gydymą.
   Šiandien – elektropunktūrinis ištyrimas pagal dr.R.FOLLIO METODĄ – efektingiausias, įvairiapusis, tausojantis pacientą ir duodantis maksimalų diagnostikos ir gydymo priemonių parinkimo efektą.

                             METODU NUSTATOMA:

1.nervų sistemos ir vidaus organų būklė tyrimo metu ir surandama silpniausia organizmo vieta – susirgimo priežąstis;
2.patologiniai procesai, vykstantys organizme (tame tarpe ir slapti), kaip alergija, ūmios ir slaptos infekcijos židiniai, imuninės sistemos sutrikimai;
3.vegetatyvinės nervų sistemos, pagal atskirų sistemų mazgus, kurie valdo vidaus organų (širdies, kepenų, inkstų, skrandžio ir kt.) veiklą.
4.medikamentų (homeopatinių, alopatinių ir fitopreparatų, stomatologinių medžiagų) poveikis organizmui;
5.maisto ir gėrimų, papuošalų, laikrodžio, metalų, brangakmenių, parfumerijos, kosmetikos, tapetų ir kt. medžiagų tinkamumas asmeniui, bei aplinkos poveikis žmogaus organizmui.

   Latvijoje – 1992m įregistruotas dr.R.Follio metodas. Pagrindinis dokumentas, leidžiantis gydytojui dirbti, yra sertifikatas, kurį išduoda  Gydytojų Homeopatų Asocijacija po valstybino egzamino.

*A.V.Kuzminas – Latvijos FOLLIO diagnostikos – gydymo centro direktorius (12m), gydytojas – akupunktūristas – homeopatas, dirba šiuo metodu jau 20m. Latvijos cholistinės medicinos Asociacijos Pirmininkas. Latvijos Gydytojų Draugijos R.FOLLIO metodo diagnostikos ir terapijos dėstytojas (17m).